Autoaukcja.com z nagrodą Fleet Derby

Autoaukcja.com z nagrodą Fleet Derby

Portal do sprzedaży samochodów autoaukcja.com został nagrodzony w tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu branżowego Fleet Derby. Statuetkę wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się 17 czerwca w Warszawie.

Portal autoaukcja.com to nowoczesna platforma do sprzedaży samochodów używanych dedykowana dealerom Grupy Volkswagen, dealerom pozostałych marek samochodowych oraz podmiotom gospodarczym zawodowo prowadzącym sprzedaż pojazdów. Za stworzenie projektu odpowiadał Dział Samochodów Używanych i Remarketingu.

– Od wielu lat budujemy tego typu narzędzia. Pierwszy system do zdalnej sprzedaży samochodów używanych powstał w VWFS już w 2004 roku. Obecna platforma autoaukcja.com została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Jest przejrzysta, intuicyjna i łatwa w obsłudze. A co najważniejsze: pozwala na zakup kilkunastu lub kilkudziesięciu pojazdów podczas jednej licytacji powiedział odbierając statuetkę Paweł Bokun, Kierownik Działu Sprzedaży i Remarketingu Volkswagen Financial Services. – Cieszymy się z przyznania tej nagrody tym bardziej, że odbieramy ją już po raz drugi. To oznacza, że nie spoczęliśmy na laurach oraz, że cel jaki sobie postawiliśmy – stała poprawa funkcjonowania autoaukcja.com – został osiągnięty. – dodał Paweł Bokun.

Fleet Derby to plebiscyt internetowy organizowany przez branżowy magazyn Fleet, dedykowany zarówno dostawcom rynkowym, jak i odbiorcom. Plebiscyt ma na celu prezentację zespołów flotowych, fleet managerów, a także promocję dostawców produktów i usług dostępnych na polskim rynku, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej.

W tym roku do Fleet Derby przyjęto aż 183 zgłoszenia, na które w plebiscycie oddano łącznie 230 000 głosów. Nagrody przyznano w 6 kategoriach, w tym tej, w której została nagrodzona autoaukcja.com: Produkt/Usługa flotowa.

Zdjęcia: Magazyn Fleet

Kontakt dla mediów

Autoaukcja.com z nagrodą Fleet Derby

Piotr Żabowski
dfusion communication

piotr.zabowski@dfusion.pl